Jak naladit digitální vysílání na TV?

Mám dva roky starou TV Samsung LE32B450 a v manuálu je psáno,že TV obsahuje i příjmač digitálního signálu.Ale nemůžu ten digitál naladit,jde to prý jen přes DTV.Jen nevím,co to režim DTV je a jak ho mám na TV přepnout z normálního režimu.Poradí někdo?Dík

Nejlepší odpověď
Jikra

Na dálkovém ovládači je pod tlačitkem č.1 Power/Standby tlačítko č.2 TV/DTV.
Tudy možná cesta povede a když ne tak to chce si pořádně přečíst návod,znova a znova!

Další odpovědi
Michal Kole

Napadlo mě, že může být problém mezi anténou a televizí. např, je v cestě nějaký frekvenční filtr u slučovače/ze­silovače

kablik

Na Michala??? Proč mu nevysvětlíte že k příjmu digitální televize je nutno mít settopbox a to podle druhu tv signálu, vlastní anténa,kabelová tv či sat. příjem, ale to Vám není třeba připomínat, proč tedy chudákovy taková rada o frekvenčním filtru, slučovači a.t.d. …