Avatar uživatele
anonym

Jak nakupujete půlený chléb?

když kupujete půlku chleba, tak kterou půlku si vyberete z plného regálu, vždyť i ta opticky větší nemusí být ta větší z původního celého pecnu a vy se můžete nakonec cítit ošizeni.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym před 3158 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

je mi to jedno

Já kupuju ten předkrájenej, protože se mi s nim nechce cacat, takže není co vybírat, je to všechno stejný.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

je mi to jedno

Nezajímá mě ani tak jestli je to přesná půlka, ale jestli je chléb čerstvý. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

je mi to jedno

Pokud koupím půlku chleba, tak jen v pekařství, co mi zabalí, to donesu domů :).
Většinou však kupuji celý, menší chléb.
U nás v supermarketech chléb nikdy nepůlí ani nečtvrtí, pouze v Bille a tam chléb nekupuji..

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

kupuji jen celý chléb

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

je mi to jedno

Nikdy jsem ani o tom takto nepřemýšlel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

kupuji jen celý chléb

Kupují celý, protože kolikrát bývá půlka špatně ukrojená a několikrát jsem se přesvědčil, že tomu tak je.
Protože bydlíme na vesnici kde není krám, tak jezdīme do města a kupujeme najednou 5 – 6 bochníků chleba (a pak modří ptáci křičí že lidí majī plné košíky v marketech, ale musíme kupovat jídlo nejméně na týden abychom nemuseli zbytečně pálit benzín), chleba nakrájíme na půlky a dáme do mrazáku.
Zlatí komunisti, to jsme si mohli dovolit każdý den kupovat půlku čerstvou, protože na vesnici byla Jednota.Dnes je tom zlikvidováno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

je mi to jedno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

kupuji jen celý chléb

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

kupuji jen celý chléb

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kefud

je mi to jedno

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek