Jak nakupujete půlený chléb?

když kupujete půlku chleba, tak kterou půlku si vyberete z plného regálu, vždyť i ta opticky větší nemusí být ta větší z původního celého pecnu a vy se můžete nakonec cítit ošizeni.

Nejlepší odpověď
anonym

je mi to jedno

Já kupuju ten předkrájenej, protože se mi s nim nechce cacat, takže není co vybírat, je to všechno stejný.

Další odpovědi
marci1

je mi to jedno

Nezajímá mě ani tak jestli je to přesná půlka, ale jestli je chléb čerstvý. 🙂

da ny

je mi to jedno

Pokud koupím půlku chleba, tak jen v pekařství, co mi zabalí, to donesu domů :).
Většinou však kupuji celý, menší chléb.
U nás v supermarketech chléb nikdy nepůlí ani nečtvrtí, pouze v Bille a tam chléb nekupuji..

talka

kupuji jen celý chléb

Drap

je mi to jedno

Nikdy jsem ani o tom takto nepřemýšlel.

anonym

kupuji jen celý chléb

Kupují celý, protože kolikrát bývá půlka špatně ukrojená a několikrát jsem se přesvědčil, že tomu tak je.
Protože bydlíme na vesnici kde není krám, tak jezdīme do města a kupujeme najednou 5 – 6 bochníků chleba (a pak modří ptáci křičí že lidí majī plné košíky v marketech, ale musíme kupovat jídlo nejméně na týden abychom nemuseli zbytečně pálit benzín), chleba nakrájíme na půlky a dáme do mrazáku.
Zlatí komunisti, to jsme si mohli dovolit każdý den kupovat půlku čerstvou, protože na vesnici byla Jednota.Dnes je tom zlikvidováno.

ReHu

je mi to jedno

cochee

kupuji jen celý chléb

ivzez

kupuji jen celý chléb

kefud

je mi to jedno