thomas87

Jak nakupovat pro e-shop ? Můžu nakoupit zboží ještě před zaregistrováním se na finanční úřad /živ. list už mám / ?

Můžu nakoupit zboží pro muj e-shop ještě před jeho zpuštěním? Živnostenský list už mám , ale nejsem zaregistrovaný na finančáku a pojištovně, zatím . Plátce dph nejsem – prodávám konečným zpotřebitelům.

Odpovědi
autacek

Pokud začneš vykonávat činnost, je třeba se v zákonné lhůtě přihlásit i na úřadech které zmiňuješ, ale ve své podstatě je nákup zboží před tímto datem možný.