Avatar uživatele
sesednizkola

Jak nakrmit berušku?

Docela často mě nějaká navštíví a já bych je chtěl nějak odměnit. Na čem si pochutnaji co sami třeba neseženou? Jak získat její důvěru, aby mě nekousla?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Mšice!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Možná bys měl upřesnit, co myslíš termínem „beruška,“ protože to není platné zoologické označení. Beruška se říká buď brouku slunéčku, brouku světlušce anebo suchozemskému korýši svince. Tak zvol 🙂

Edit: Luxx, děkuji za doplnění, tady tu berušku jsem vůbec neznal. Tak to už je čtvrtá, navíc s zoologicky po právu platným jménem :)

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michèle

To vážně? To se tady bude slovíčkařit? Vždyť když někdo řekne beruška, jako první se většině normálních liďí (těch, kteří si nehrají na encyklopedii) vybaví malý brouček červené (v poslední době spíše oranžové, kvůli druhu BERUŠEK, které jsou z ciziny) barvy s černými tečkami na krovkách. Už mi to přijde vážně trapné, že někteří prostě musí ze sebe udělat chytráka za každou cenu. Vždyť jsme všichni jenom lidí, ne encyklopedie, to aby se tady příště musel napsat i název v latině.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Zkusil bych ježkovanou.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/#q=je%C5­%BEkovan%C3%A1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

nemyslel jsi slunéčko?

beruška je vodní korýš https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Beru%C5%A1ka_v­odn%C3%AD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Luxx

Michèle → já neslovíčkařím, ale jako studentce biologie mi to nedalo… kdybych u zkoušky ze zoologie nazvala slunéčko beruškou, tak mám za F a nikdo se mnou nemazlí.. proto jsem si zvykla nazývat zvířátka jejich pravými jmény :) asi nejsem normální člověk.....

cochee → já jsem zase nevěděla, že jako beruška se dá označit i světluška a svinka :)

před 3186 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek