setapouch

Jak nakoupit na polskem aukru (allegro.pl), kdyz prodejce neposila do zahranici?

Je nejaka moznost, jak nakoupit v Polsku a dostat to do Cech?
Doplňuji:
Samo se to neposle. Pokud bych tam nekoho znal, pak urcite je to nejjednodussi moznost. Ale protoze tam nikoho neznam, zjistuju, jak na to.

Odpovědi
anonym

Co takhle napsat prodejci aby udělal vyjímku a žádané zboží zaslal do ČR po platbě předem? Já to mám bez problému. Švagr převezme a zaplatí a buď doveze on nebo si proto zajedu. A možná by šlo, aby prodejce zaskal zboží na nejbližší polskou poštu blízkosti hranic a tam si proto zajet osobně.

Radius

Ahoj, ja potreboval jedno dalkove ovladani a nasel jsem ho pouze na polskem serveru Allegro (nikde jinde), navic bylo jen pro prodej po polsku. Nasel jsem slovenskou stranku: tovarzpolska. Napsal jsem jim dotaz, ze nejsem ze Slovenska ale od Prahy a oni mi odepsali ze do Prahy neni problem. Tak jsem jim napsal odkaz a ze potrebuji jen jeden kus. Oni mi napsali cislo uctu u ceske banky CSOB a kolik tam mam poslat korun. Tak jsem tam prevedl castku a asi po 10 dnech mi to prislo v balicku domu a upozorneni SMSkou na muj mobil, je to vsechno v poradku. Za zprostredkovani (objednani, vymenu penez Kc na Zlote. poslani atd) si neuctovali nejak moc a ja jsem spokojen, jinde bych to tak jednoduse neziskal. Funguje mi to bez problemu. Podle balicku to koupila nejaka pani primo v Polsku.
Doplňuji:
Pokud by to neslo, co se obratit na nekoho z pohranici, co v Polsku pracuje jako napr. Nachod a okoli, Cesky Tesin, Ostrava a okoli, ten by to udelal jednoduse, kdyz dela s polakama v praci a umi polsky, take prevezeni sem do Cech by bylo v pohode i vymena penez a poslani po CR…nejlepe nejakeho znameho…

tomovka

Nechat to poslat někam do polska a odtud se to pošle sem? Možná? Logicky?

VeRe1983

Nemají Poláci něco jako „balík na poštu“? Napadla by mě možnost nechat si to poslat na poštu v nějakém příhraničním polském městě a zajet si pro to.

lexx

Jo, dá se to poslat na nějakou pobočku polské pošty v přihraničí a tam vyzvednout.

AndrewF

Nejlevnější doručení zásilek, vaše nákupy od Allegro Polska. Abychom snížili náklady na dopravu, balíme malé balíčky do jednoho velkého. https://sites­.google.com/vi­ew/baliku-allegro-pl

Ivan Sekal

Možná požádat prodejce aby zboží poslal na Moravu – ono Poláci Tzechy moc nemusí.