tony2412

Jak nakodovat čip u autoklíče??

Dá se nastavit kod čipu u autoklíče bez přítomnosti auta třeba podle VINU?Ztratil jsem klíče od auta a jiné nemám,tak jsem vyměnil skříňku zapalování a mám jiný klíč,zámky dveří a nádrž mám vyřešený,slyšel jsem,že některé servisy jsou už dnes propojeny s automobilkou v MB online,tak by to třeba nějak šlo,nebo musím auto odtáhnout do servisu?Mám Fabii 2001,některé čipy mají prý plovoucí kod a některé pevný kod,poradíte někdo???

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

To už bude plovoucí, ty neplovoucí se dají nahrát třeba na ovládání od TV:-))) Už se snad nepoužívají:-)

Ano některé servisy ti to nahrají, jsou to většinou ty co s automobilkou spolupracují, já mám k autu ještě takovou kartičku a podle ní se ten kod nahraje.