Dane

Jak nákladná je údržba čtyřkolky?

Doplňuji:
Jaké jsou odhadem roční výdaje?

Nejlepší odpověď
zzzzz

STK, ole,j filtry, pojištění, sem tam brzdy a to co se pokazí:-)))

Záleží na značce na něco koupíš díly levně a na něco velice draze.

Další odpovědi
honza19hk

dle typu.A dle toho jak s ní zacházíš a co se v průběhu ježdění posere.

Drap

Nedá se takto odpovědět. Když máš kvalitní značku a šetrně s ní jezdíš, tak benzin a oleje.

zzzzz

Drápe čtyřkolka neslouží k šetrnému jezdění, ta je do terénu a tam se šetřit opravdu nedá, leda že by ji vozila na platoňáku:-DDD