danahol48

jak najít url adresu u fotky v počítači

jak najít url adresu u fotografií, které mám uložené v počítači

Nejlepší odpověď
Lencis

URL, celým názvem Uniform Resource Locator („jednotný lokátor zdrojů“) je řetězec znaků s definovanou strukturou, který slouží k přesné specifikaci umístění zdrojů informací (ve smyslu dokument nebo služba) na Internetu.

URL definuje doménovou adresu serveru, umístění zdroje na serveru a protokol, kterým je možné zdroj zpřístupnit.

Což logicky znamená že fotky uložené v počítači url adresu nemají.

Obecně url adresu (např. na fotkách které jsou na webu) zjistíte tak, že na obrázek kliknete pravým tlačítkem myši a najedete na vlastnosti.

Pokud jste měla na mysli cestu umístění souboru pak se k ní dostanete stejným způsobem.

Další odpovědi
Dandi

URL adresa v počítači neexistuje, je jen na internetu.

Attack-design

fotky v počítači url nemají, url je netove, takže najdeš jedině přes najít cíl uložení fotky kompu