Pokročilý

Jak najít svůj styl?

Mám na mysli styl obecně (oblečení, hudba aj.) A jsou vůbec nějaké pojmy pro určité druhy stylu co lidi mají?

Odpovědi:

Stříbrný

Chceš být originál, nebo něčí kopie, loutka? Protože Petr půjde studovat zeměpis, budu já studovat taky zeměpis, i když mne to nezajímá. Martin nosí řetízek, já ho budu nosit taky. Jirka má tričko s nápisem, já to musím mít taky. Ivan poslouchá folk, Zdeněk zase rock. Mně se líbí rock, ale nechci si to rozházet s Ivanem. Vidíš se v tom? Hudba, oblečení, zájmy, slovník, kultura, vše by mělo o tobě něco vypovídat. Je dobré, že máte s přáteli společné zájmy, ale každý by měl být originální, aby mohl do toho vztahu něco přinést a chápat i ty druhé. Třeba byla éra hippies a jiných, lidé, obvykle mladí, mají své ideály, vzory, projevuje se to oblečením, výběrem potravin a pod. Ale rozhoduj se sám, svým srdcem. A třeba můžeš být vzorem a vytvořit vlastní styl .

Zlatý

Je potřeba vycházet ze sebe, z toho,
co se ti líbí, ne z názorů druhých.

Svůj styl najdeš, když budeš „svůj“, budeš poslouchat (nebo skládat?)
hudbu, která se líbí tobě (a ne třeba mně), nosit oblečení, které se líbí tobě, …
a věnovat se tomu, co tě zajímá.

Bronzový

Pravděpodobně svůj styl už máš. Oblékáš si přece to, v čem s ecítíš dobře, poslucháš hudbu, která se ti líbí atd.

Já mám ekologický styl života. Snažím se svým žitím nezatěžovat planetu a naopak jí spíš ulehčit. Třídím odpad, kupuji si starší oblečení atd. Na nákup chodím s bavlněnou taškou, kterou jsem si nechala potisknout vlastními obrázky u https://www.reklamni-tasky.eu/… , takže mám originální a zároveň ekologickou tašku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 576
Zlatý marci1 416
Zlatý iceT 376
Zlatý hanulka11 321
Zlatý annas 277
Zlatý briketka10 271
Zlatý ReHu 231
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 206
Zlatý mosoj 200

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.