FlAsh_7

Jak najít svůj styl?

Mám na mysli styl obecně (oblečení, hudba aj.) A jsou vůbec nějaké pojmy pro určité druhy stylu co lidi mají?

Odpovědi
Kelt

Chceš být originál, nebo něčí kopie, loutka? Protože Petr půjde studovat zeměpis, budu já studovat taky zeměpis, i když mne to nezajímá. Martin nosí řetízek, já ho budu nosit taky. Jirka má tričko s nápisem, já to musím mít taky. Ivan poslouchá folk, Zdeněk zase rock. Mně se líbí rock, ale nechci si to rozházet s Ivanem. Vidíš se v tom? Hudba, oblečení, zájmy, slovník, kultura, vše by mělo o tobě něco vypovídat. Je dobré, že máte s přáteli společné zájmy, ale každý by měl být originální, aby mohl do toho vztahu něco přinést a chápat i ty druhé. Třeba byla éra hippies a jiných, lidé, obvykle mladí, mají své ideály, vzory, projevuje se to oblečením, výběrem potravin a pod. Ale rozhoduj se sám, svým srdcem. A třeba můžeš být vzorem a vytvořit vlastní styl .

ivzez

Je potřeba vycházet ze sebe, z toho,
co se ti líbí, ne z názorů druhých.

Svůj styl najdeš, když budeš „svůj“, budeš poslouchat (nebo skládat?)
hudbu, která se líbí tobě (a ne třeba mně), nosit oblečení, které se líbí tobě, …
a věnovat se tomu, co tě zajímá.

nyjono

Pravděpodobně svůj styl už máš. Oblékáš si přece to, v čem s ecítíš dobře, poslucháš hudbu, která se ti líbí atd.

KarolínaNovo

Já mám ekologický styl života. Snažím se svým žitím nezatěžovat planetu a naopak jí spíš ulehčit. Třídím odpad, kupuji si starší oblečení atd. Na nákup chodím s bavlněnou taškou, kterou jsem si nechala potisknout vlastními obrázky u https://www.re­klamni-tasky.eu/latkove-a-bavlnene-tasky/ , takže mám originální a zároveň ekologickou tašku.