nicasca

jak najít spolužačku po dvaceti letech

jak mám najít kamarádku,pokud znám pouze její dívčí jméno a město odkud pochází,
děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Napadá mě pouze jak řekl fortin v archivu školy najít rodiče a jich se zeptat. jinak je archiv školy k ničemu, když najdu Bláhovou a ona se dnes jmenuje třeba 2× jinak 🙂 To mi archiv moc nepomůže přímo na tu osobu.

Další odpovědi
Jakub

Mrkni se na Seznam.cz a tam na odkaz Spolužáci. Pokud si pamatuješ do jaké školy jsi chodil a do jaké třídy a také rok ukončení, je možné, že někdo ze tvých spolužáků již tuto třídu tam založil a když se do třídy přihlásíš, tak tam možná spolužačku najdeš. Většinou spolužačky uvádí obě jména.

Zdroj: http://www.spo­luzaci.cz/

fortin

Spolužáci se hledají v archívu školy.

panenka

tak to zkus v jejím městě na matrice nebo v evidenci obyvatel.zajdi tam popros je a řekni jim že v tom městě máš svou kamarádku a že by si se s ní chtěla spojit nebo tam na tu adresu zajít a myslím si že ti tam určitě pomůžou

Gabilka

Co zkusit poštu pro tebe?