Postmaster

Jak najít protiklad času a prostoru ve kterém existujeme?

Proč jsou naše představy o tom, co je nám cizí chybné? Podívejme se na klasickou představu, co je po smrti, přestavujeme si; převtělení, peklo, ráj, nicotu atd. přitom je naše smrt jenom hluboký věčný spánek, plný lásky a štěstí. Realita je o nenávisti a po smrti nás čeká věčná láska. Smrt není ošklivý kostlivec s kosou, je to krásný nahý anděl smrti. Společnost nám lže o smrti, protože mrtvý otrok neplatí veliké daně. Svaté knihy sepsali neznabozi, a proto z nás víra dělá hlupáky a chudáky. Vše je zde o reklamě, která nás klame od narození do smrti.

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak čas asi půjde opačně a prostor je obrácený do sebe. A budou tam antičástice. A logicky nelogicky bude první následek a přičina. Takže hřebík poleze do stěny a do hřebíku vždy bouchne kladivo. Narodí se děcko a matka se začne zajímat o chlapy. Nepředstavitelné, tak to asi nemůže existovat, nebo tam budou platit ještě blbější pravidla, než jsem si vymyslel.

Další odpovědi
Lurius

Možná právě časoprostor je základem pro protiklady a nebo to prostě jen přesahuje možnosti našeho poznání, jako když slepému popisuješ barvy

Drap

Proč bych měl něco takového hledat?

hapiky

Těžko hledat něco, co pro nás neexistuje.
Ne vše má protipól. Hledat v tom logiku je pošetilé.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.