Kabel

Jak najít práci (brigádu) ve Francii?

Konkrétně v Paříži, ale bral bych i jinde. Už jsem do Francie (Provence) chtěl jet na jaře, ale prostě jsem nenašel vhodnou práci. Je tam totiž vysoká minimální mzda a za tu půjdou pracovat klidně i frankáni, takže o cizince moc velkej zájem asi nebude, navíc neumim francouzsky. Žádný známý tam nemám, tak jsem zkoušel dávat inzeráty aj dívat se po nabídkách ale prostě nic. A agentury mě akorát oj*bou. Dělal bych cokoliv kde neni potřeba francouzština, ikdyž vim že jazyk je potřeba skoro všude. Myslim práci jenom na pár tejdnů, 2–3 měsíce, spíš takovou brigádu, prostě nekvalifikovanou práci. A taky bych chtěl pracovat 48 hodin tejdně, místo obvyklejch 35. Tak bych byl rád za nějaký vaše rady :)

Odpovědi
ivzez

Neumíte-li francouzsky, nezbyde Vám,
než se obrátit na agentury.

Bez znalosti francouzštiny
se nedohodnete se zaměstnavatelem
ani neuzavřete pracovní smlouvu.
Doplňuji:
Zkuste Eures:
http://portal­.mpsv.cz/eures/pra­ce_v_eu/inzera­ty/francie?ns­tat=francie&jbo­Event=Search