Lukasy

Jak najit najemneho vraha?

Nepotřebuju ho ani bych na něj neměl prachy.
Ale zajimalo by mě jak ho někdo sežene, určitě nebude mit někde napsany inzerát že zabiji na objednavku . :D

Nejlepší odpověď
anonym

Já se každým rokem nechám najmout na na vraždu čuníka a beru za to pět set + deputát!

Další odpovědi
led

Preštudujte si najprv:
http://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/onli­ne-zdarma/ruzne/skut­kove-podstaty-trestnych-cinu/3223-trestny-cin-vrazda-140-trestniho-zakoniku-hlava-i-trestne-ciny-proti-zivotu.html
a potom:
Krimi revue je obsahově velice pestrá. Jednotlivé rubriky se střídají s volnými tématy. O velké tematické šíři nového měsíčníku vypovídá 22 tematických okruhů: loupeže, vraždy, únosy, vydírání, sexuální delikty, záhadná úmrtí, atentáty, mafie, podvody, drogy, útoky proti dětem, obchod s lidmi, korupční skandály, padělatelé, soudní procesy, vězni a věznice a další. Nový časopis tak čtenáře zavede na místa nejbrutálnějších vražd a vypraví se s nimi do dějišť největších loupeží. S KRIMI REVUE se její čtenáři budou pohybovat v patách důmyslných kriminalistů a sledovat nejděsivější únosy i nejslavnější atentáty.
Doplňuji:
aj príprava je trestná

anonym

no většinou lidi mají nějaké známé co maj známého co potřebuje prachy a udělá pro to všechno xD to je, co většinou slyším z dokumentů o nájemných vrazích

huxa

osobně jsem se s podobnou nabídkou setkal, dlouholetý přítel má za známého člověka, co dělá takovéto službičky ;) takže nejlepší je to asi přes přátelé, jinak někde na blogách někoho najít…

H4ck3r

Je někdy zabití i za málo peněz?