Avatar uživatele
Pavca02

Jak najít klávesnici u TV?

Dobrý den, máme doma chytrou televizi, při přepnutí tv na web se vždy zobrazovala klávesnice, nyní se nezobrazuje. Nevíte co s tím? Dekuji

Zajímavá 0 před 1590 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

obvykle se to děje ve chvíli kdy tv zjistí že na BLUETOOTH rozhraní je k ní připojena nějaká bezdrátová klávesnice nebo obecně ovladač televizoru hlásí, že umí fungovat i jako klávesnice (to jsou často takové ty otočné, z jedné strany klasika z druhé qwerty, oteviratelné, nebo něco na způsob Rii http://www.ri­itek.com/ ). Pokud to odpojíš (zrušíš spárování, softwarová klávesnice by se opět měla zobrazovat)

Bohužel neuvádíš o jakou platformu chytré TV se jedná zda AndroidTV, Tizen, FirefoxOS, WebOS či co vlastně v tom máš … co by nám dalo šanci reagovat konkrétněji.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Ge0rge, nemá právě na mysli tu virtuální – sofwarovou klávesnici na obrazovce?

před 1590 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no ano, já doufám, protože tak jsem myslel i svou odpověď: prostě se mu nezobrazuje virtuální klávesnice na obrazovce a já v odpovědi zmiňuji, že chytré televize když rozpoznají připojenou fyzickou klávesnici tak tu virtuální na obrazovce nemusí zobrazit právě proto že je k dispozici fyzická a virtuální v takovém případě považuje OS za zbytečnou. Pokud fyzickou klávesnici odpojíš (zrušíš BT napárování) může se ta virtuální opět zobrazovat.

před 1590 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zkrátka předpokládám že se mu přestala virtuální klávesnice zobrazovat proto že někde omylem připároval klávesnici fyzickou a založil ji mezi fusekle 🙂

před 1590 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek