Jak najít informace o autonehodě z roku 1975?

Chtěla bych zjistit informace o autonehodě z 4.5.1975 mezi obcemi Tursko a Velké Přílepy, pokud znáte někoho kdo o tom něco ví, ať se prosím ozve, mám mnoho otázek. Domnívám se, že autonehoda skončila tragicky.

Nejlepší odpověď
mexx01

Písemné podklady již nebudou k dispozici. S ohledem na dobu jsou již skartovány.

Další odpovědi
FOG

Internet nebo tuto stranku jiste mnoho ucastniku te doby jiz asi nepouziva.
Doporucoval bych nechat vytisknout odkaz a mozna nekolikrat v tamnejsim nejakem platku – novinach a cekat,ze se nejaky pametnik nebo svedek ozve. Good luck.