ta.ko

Jak najít dominantní partnerku?

Jak najít dominantní partnerku se zálibouv v BDSM … 🙂

Odpovědi
karloskars4

Ahoj. Jo tak to bude trošku oříšek… ale doporočuju ti zkusit nějakou seznamku, která má na stránce hledání a vyjet si všechny holky, které mají rádi BDSM a pak zkoušet jim psát

Zdroj: www.badooblog.com

Tlaky

Co takhle dát si inzerát?

franku

Většina žen je dominantních,teda aspoň by chtěla.Moje žena je už zadaná.

sanskrybastr

Tak taková partnerka se hledá těžko… V tvém případě si myslím, že asi nejlepší volba by byla nějaká specializovaná seznamka. Zkus mrknout na https://www.lo­vino.cz/ Tam určitě nějakou takovou seznamku najdeš.