Maky03072000

Jak najít člověka podle celého jména, data narození a přibližného bydliště?

Asi v půlce června byla u nás na vesnici na párty, kam jsem šla se svými rodiči a sousedy. Těm sousedům přijel na víkend jejich synovec, který šel s námi. Všimla jsem si, že často tak divné na mě koukal, tak proto jsem každou chvíli chodila na záchod se koukat do zrcadla, jestli na mě není něco divného. Chtěla jsem se ho dokonce i sama zeptat, ale moje neodvaha mi to nedovolila. Když pak v neděli odjel, mamka mi říkala, že se na mě tak vyptával a mě pak došlo proč na mě tak koukal.

No a mě teď zůstala jenom vzpomínka na jeho obličej v mé paměti a touha být nějak s ním v kontaktu, protože jsem se na něj ani neusmala(spíš naopak) a mě je to v tuhle chvíli trochu trapné. Nevím o něm nic. Jenom jméno s příjmením, přesné datum narození a přibližně od kud pochází jeho rodina. Zkoušela jsem ho najít jenom, kde to šlo, ale prostě nic.

Tak by mě zajímalo, jestli máte taky s nějakou takovou situaci zkušenost?

Nejlepší odpověď
Drap

Zeptej se sousedů, jejichž je synovec. Jinak ho budeš hledat dost obtížně. Další možností je dát si inzerát do nějakého místního tisku, kde hledaný bydlí.

Další odpovědi
aliendrone

Drapova metoda je asi nejjednodušší. S inzeráty už je to dnes jinak, než kdysi, kdy existovalo jen omezené množství tiskovin a jinak nic – s těmi se s velkou pravděpodobností nikam nedostaneš. Jinak ovšem existují registry obyvatel/osob – můžeš si podat žádost pokud vím – přesnou proceduru neznám, zagůgli. Pochopitelně existují i detektivní agentury- velice rychlé ovšem ne zrovna laciné řešení.

yuko

Kdo hledá, ten najde. Když vynechám internet – fb, tak se mamka nebo Ty můžeš zeptat těch sousedů. Pokud ses mu líbila – vyptával se na Tebe, věřím, že se Ti brzy najde. Zvláštní, my jsem v mládí Internet neměli, ale adresu jsme si zjistit dokázali – pak stačí poslat třeba Vánoční přání. Já bych Ti ho našla, ale nebudu to dělat. Tak hodně štěsti 🙂

Mc Merkurion

… no, nevím, ale jestli je dneska fejsko fenomén, nešlo by to přes nějaké přátele? … podotýkám, že Drapova varianta je naprosto nejjednodušší a bez konkurence …

orestez

https://pipl.com/se­arch/?q=jan+st­ar%C3%BD&l=&sloc=&in=5

Zdroj: https://pipl.com/se­arch/

ivzez

K možnostem už odpovědi máš.
Já bych spíše poradila pustit ho z hlavy. Po půl roce už mohou být jeho zájmy úplně jinde.
(Kdybys ho opravdu zajímala, byl by se na ty známé už obrátil on.)