LilMarky3

Jak najít člověka na facebooku kdyz znam pouze krestni jmeno a to ze bydli v Ceskych Budejovicich?

Na zajezdu do Francie jsem poznala uzasneho kluka, ale nezeptala jsem se ho na prijmeni :( poradte mi prosiim jak ho da najit:( jeste vim ze to byl syn ridice autobusu a mel dvojce.. Na strankach cestovni kancelare nejsou jmena ridicu takze podle toho to taky nemuzu najit:(( dekuju…

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Zajdi do té kanceláře, řekni jim kde si byla apod. a že musíš nutně mluvit s řidičem který vás vezl, že se mu máš něco důležitého vyřídit.
Jméno a příjmení ti dají určitě když to nějak dobře obkecáš :)