Pavel1212

Jak najít brigádu?

V únoru budu dva týdny doma (místo lyžáku, na který nejedu a o jarních prázdninách), a nechtěl bych být zbytečně doma, když můžu vydělávat peníze. Už jsem zkoušel posílat přihlášku do firmy mého oboru, ale neodpovídají a taky jsem chtěl zavolat na personální oddělení do nemocnice, ale tam zase nemůžu najít kontakt. Prosím, co byste mi doporuřili za práci? Nevíte o nějaké dobré stránce na brigády (mám 16 let). Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste si toto,je to jedna z možností,zavolala bych ještě na příslušný úřad práce.

Zdroj: http://www.pro­fesia.cz/add_of­fer_agent.php3

Další odpovědi
venkovan

16 let je celkem problém, mnoho zaměstnavatelů bere od 18 let s ohledem na právní odpovědnost. Osobně na brigádu mezi 15 – 18 lety beru jen výjimečně a to ještě musí být práce která je nenáročná na odpovědnost.
Takže lze se zaregistrovat na rozných stránkách co zprostředkovávají práci, pokud chceš na personální oddělení, zavolej na ústřednu, nech se spojit s personálním pracovníkem a požádej je o brigádu, respektive bych se ptal, zda bych nemohl jít ve formě brigády získat nějaké praktické zkušenosti ke svému studiu. Zní to lépe.
Ale je celkem špatná doba, možná, že by se taky sehnalo nějaké roznášení letáků apod.
Doplňuji:
Ještě malý postřeh. I kdyby si placenou brigádu nesehnal, zkus nabídnout pomoc jako dobrovolník nějaké nevládce apod. Napadá mne v souvislosti s nemocnicí pomoci s programy na odděleních pro děti či pro seniory. V Praze v Motole jsem na oddělení LDN viděl, že tam někdo něco zajišťuje, o dětském oddělení tamtéž bylo několik reportáží o pomoci dobrovoníků. Kdyby to bylo jen za jídlo, cestovné i je za dobré slovo, tak pořád lepší než sedět doma či bloumat po ulicích

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.