jak najit adresu me zivotni lasky?

potrebuju adresu jedny slecny z prahy presne z hlubocep vim ulici jmeno i prijmeni ale to je vse potrebuju ji najit!prosim

Nejlepší odpověď
Luss

Nevim zda je dobre uvadet primo celou adresu tak jak jsem ji nasla. Neb anonym nemusi hledat zivotni lasku, ale muze si vyrizovat ucty :) nicmene, pokud pouzijeme napovedu od uzivatele mj81 s tim, ze ulice se jmenuje trochu jinak, uvedeme do googlu tuto ulici + prijmeni v muzskem tvaru vyhleda mi to i cislo popisne a byla by opravdu velika nahoda, kdyby v teto nijak dlouhe prazske ulici zilo vice rodin stejneho jmena (max.pribuzni…)

Další odpovědi
Retko

Nebo muzes prochazet kazdy byt v ulici a brzy narazis na svoji lasku. :)

A budes mit dobrodruzstvi.

vecernice

Tak to víš docela dost na to abys ji našel.

mishel

tak takhle to vyřešil můj kamarád: zavolal do květinářství se zásilkovou službou a nahlásil jméno, příjmení a ulici s tím, že zaplatil kurýrovi něco na víc a ten ji našel i bez popisného čísla, jen napiš na kartičku svůj telefon nebo email. A nebo si skoč na poštu , která má nastarost tuto lokalitu a řekni, že pořádáš třídní sraz a víš své bývalé spolužačky jen jméno a příjmení a ulici, ale ne víc a pokud narazíš na trochu ochotné lidi , tak ti to řeknou…

Michal

Já bych nevstupoval dvakrát do stejné řeky.

mj81

Asi bych začal tím, že ta ulice se nejmenuje Na Remízku, ale V Remízku. Podle fotomapy jsou to rodinné domky, takže stačí obejít jmenovky na vrátkách a je to. A kdyby tam to jméno nebylo nikde uvedené, doporučuju zkusit zajít do té ulice někdy dopoledne, najít pošťačku a zeptat se jí. Pokud narazíte na tamní stálou pošťačku a ne na nějakou brigádnici nebo záskok za nemoc či dovolenou, máte dost velkou šanci, že dotyčná bude vědět, kam vás nasměrovat.

Zdroj: http://mapy.cz/#mm=ZP@s­a=s@st=s@ssq=pra­ha%20na%20rem%C3%AD­zku@sss=1@ssp=133236735_­135758692_133249391_1357­70692@x=132955520@y=1357­43856@z=16