kolo3013

Jak najdu text a autora písně s tímto obsahem?

Zpívá se tam o tom, že když se chlap ožení, tak se z něj pomalu stane blb a že si myslí, že se ženy nezmění po svatbě a ony se pak změní..je velmi rytmická a zpívá se česky..neuvědo­mujete si náhodou, jak se jmenuje??
Doplňuji:
A ženy si zase myslí, že toho svého upraví k obrazu svému a taky nic.

Nejlepší odpověď
wenca

pokud si pamatuješ asponň trochu melodii a ta písnička je známá, můžeš se pokusit najít ji na www.midomi.com
tam treba zazpivas/zabrou­kas/zapiskas kousek te pisnicky a ono ji to vetsinou najde..