soon

Jak najdu svůj ukradený mobil?

Ukradli mi mobil a chtěl bych se zeptat jestli se to dá nějak vystopovat podle GPS, nebo dotyčná osoba se přihlásila přes facebook a mám jeho IP adresu i město.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Na to se vybodni, nemá to smysl. také mi ukradli mobil a ten debil dokonce používal i mou sim, já mu zavolala zjistila jeho jméno, adresu a předala přestupkové komisi, ta kráva z úřadu to odložila, že prý má více trestných činů, tak za ten můj mobil by prý dostal stejně jen pokutu a to je zbytečné, tak ať se domáhám v občanskoprávním sporu:-(((

Doplňuji:
Policie se tím bude zabývat pouze pokud je jeho hodnota vyšší než 5000kč (hodnota, ne pořizovací cena). Pokud je nižší předají to obecnímu úřadu.

Další odpovědi
Drap

Sám zřejmě nijak. Jedině přes policii ČR

geekocz

Novější mobily, s funkcí GPS mají možnost vystopovat polohu z PC. Vlastním Nokii Lumii 520 která má mapy + GPS zdarma, a má tuto funkci zabudovanou. Telefon najde s přesností na 5m