Kelt

Jak najdu název filmu z přírodovědeckého bádání?

Nejedná se o klasický film, ale o přehled objevů význačných přírodovědců Newton, Otto Hahn, Einstein. Probírají se zde Zákon zachování hmoty a energie a pod. Film měl možná i dva díly, možná více a dané osobnosti vždy říkaly své názory a objevy. Film byl snad francouzské koprodukce, možná se na tom podílelo více států, psané texty byly v angličtině. Protože jsem daný film viděl před 10 lety, mohl film vzniknout kdykoli v letech 1980 – 2006. Některé myšlenky v daném filmu byly skvělé a rád bych se na daný film rád podíval, případně si ho stáhnul. Bohužel neznám název.Tak se s prosbou obracím a věřím, že pár účastníků mi poradí. Děkuji.

Odpovědi
Mc Merkurion

… zkus sem zadat tvé parametry: https://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/