kokos

Jak nainstalovat zvukové zařízení ve windows vista?

Přeinstaloval jsem windows a nejdou mi zvuky. Stahoval jsem různé zvukové drivery, ale marně. Když si najedu na hlasitost zvuku v pravé spodní části, vyskočí okénko „Není nainstalováno žádné zvukové zařízení“. Potřeboval bych tedy poradit, kde mohu kvalitní driver stáhnout, nebo jak to zprovozním.
Taky nefungovalo, když jsem ve správci zařízení aktualizoval zvukovku High Definition Audio.

Odpovědi
Funna

a co má win společného se zvukem? je potřeba nainstalovat správný ovladač zvukové karty…a protože si ho win nenašel sám, budeš si muset první zjistit co máš za zvukovku, jestli integrovanou (což předpokládám), nebo externí…pak je potřeba najít ten správný driver…ne různé, co tě napadnou!

anonym

číhni, jsou tam odkazy na ovladače http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=ac%2097
většinou bývá Realtek AC 97