DotazovačFra

Jak nainstalovat Visual studio? (ERROR)

Ahoj, instaluji na svůj počítač Visual Studio 2013. Bohůžel mi to již tři dny hází stejný error a nemůžu nikde najit řešení.
Při zapnutí instalace to napíše toto:
https://ctrlv­.cz/23h9

A zároveň mi to hlásí, že mám v počítači visual studio 2015.
https://ctrlv­.cz/qQi8
Bohůžel to nejde rovnou nainstalovat a je tam tlačítko pouze změnit. Když na něj kliknu zobrazí se odinstalovat/o­pravit, ale ať kliknu na cokoliv tak stejný error jako nahoře.

Nevíte někdo co s tím? :)

DOPLNĚNÍ: V logu to píše tuto chybu:
MUX: ERROR: Method not found: ‚System.Window­s.Automation.Tog­gleState System.Window­s.Automation.Pro­vider.IToggle­Provider.get_Tog­gleState()‘

Odpovědi
arygnoc

novou inštaláciou starého produktu (na novší) ste pravdepodobne prepísal setup vs2015 setupom vs2013.
to mäžr byť problém.
skúste čistú odinštaláciu vs2015 z inštalačného média, potom inštalujte vs2013.

čo tak nejaký odinštalátor?
prípadne ešte možno skúsiť „zmazanie“ na tvrdo a syzifovskú prácu s čistením registrov a zbytkov vs2015 (alebo dúfať, že ich proste vs2013 prepíše).

😉