-ve-verka

Jak nainstalovat přídavek do the sims 2?

Prosím, nevíte někdo jak správně nainstalovat The sims 2 roční období? The sims 2 mám nainstalovane, spustit jde, ale roční období po instalaci ne. prosím, nevíte nekdo??
Doplňuji:
Normalne to nainstaluju, cracknu, ale bohuzel si nejsem jista jestli dobře. hledala jsem si to na internetu a myslim ze je to dobre, ale stejne mi to nejde spustit.

Odpovědi
AndreiRanger

Můžeš doplnit, zda ti to hází nějakou chybu, nebo to padá apod.? Ono je možné, že se prostě jen nemá ráda rozšířená verze s tou původní – např. původní verze 1.0, ale rozšíření máš na verzi 2.0, mě se to třeba dělo u flashpointu, tím ale neříkám, že je to kvůli tomu..