santonino

jak nainstalovat ovladač k webové kameře CNR-WCAM413 s ovladačem USB 2

Chci na Vistu 32 bit. nainstalovat kameru.Vložím dodané cedečko-průvodce instaluje-vyzve pokračujte- další !
Při přenosu došlo k chybě. Přístup byl odepřen.
Nebylo možné nainstalovat USB2-
web. kamera. Systém nemůže najít sofftware ovladače vašeho zařízení. Na webových stránkách výrobce CANYON je nemůžu najít. Jak na to ?

Nejlepší odpověď
Q

Neříkám, že to zaručeně pomůže. Ale s jiným typem kamery to pomohlo. Vpni kompl. Patřičný USB vyměň s jiným USB a startuj s zapojeným zařízením. Chytne se na universální ovladače. Pak máš chvíli čas zaurgovat dodavatele, aby Ti dodal originál driver…