Toruk

Jak nainstalovat OS Android do PDA?

Jak nainstalovat (kde stáhnout) OS Android do PDA HTC (touch pro Raphael)? Na netu je mraky různých odkazů, ale zatím jsem to z nich nevyluštil. Díky

Nejlepší odpověď
anonym

operační systém do telefonu instalují výrobci. Tedy není to tak jako u počítačů, že byste si operační systém mohl zvolit a libovolný si nainstalovat sám. Telefony jsou totiž pro daný operační systém velmi specificky optimalizovány, nelze je triviálně zaměňovat, a když se o to někdo pokusí, obvykle nezíská 100% spolehlivé zařízení

pokud chcete android telefon, doporučuji staré htc prodat a koupit rovnou nové na kterém Android systém už je předinstalován. viz http://goo.gl/17qr (aktuální nabídka na trhu)