Shizuka

Jak nainstalovat nový windows vzhled ?

Moc bych chtěla tenhle vzhled
http://www.de­viantart.com/ar­t/Elune-199350232
ale vůbec v té složce nerozumím co je co :D něco jsem nainstalovala
a restartovala pc ale pořád to nemám :D ani tomu tutoriálu dole vůbec nerozumím pomohl by mi někdo ?

Odpovědi
Bedy

Ne, raději nic takového neinstalujte, protože se to hodně špatně odinstalovává a v řadě případů to odinstalovat ani nejde.
A když už se rozhodnete pro instalaci, vytvořte si raději zálohu.

pl4toon

Co jsem to tak prošel, tak je to celkem složité. Musí se udělat několik kroků pro kompletní změnu vzhledu, aby byl takový jako na screenu. Najděte si raději nějaký méně komplikovaný a s vlastním instalátorem.

mariohlas

Ve WinXP ani v ve Win7 to není žádný problém ; a pokud se to umí 😉 , tak naprosto nic nehrozí. (Nejjednodušší cesta je přes IrfanView.) Doporučuji : vyberte si co se vám líbí na http://wallpa­perswide.com/spa­ce-desktop-wallpapers.html , ale pak si k PC přivolejte někoho, kdo si s tím bude vědět rady. Ať se zadaří !