MILAN1961

Jak nainstalovat na externí hdd Linux a spouštět ho na notebooku?

Prosím přesný návod.Díky

Odpovědi
anonym

  1. Vyjměte vnitřní disk ntb.
  2. připojte vhodným způsobem k ntb. externí disk na který budete instalovat.
  3. nastavte bootování z média z kterého spustíte instalaci.
  4. spusťte instalaci.
  5. zvolte k instalaci disk který jste připojili. Instalátor většinou nabídne více možností instalace – vyberte tu, která Vám nejvíce vyhovuje.
  6. proběhne instalace OS.
  7. pokud budete chtít OS spustit, nastavíte v BIOSu bootování z tohoto zařízení. Toť vše.

pozn.: 1.Návod se netýká OS SLAX – ten se neinstaluje.
2.Návod nefunguje na OS W XP

Pokud máte pochybnosti a další dotazy napište na dendrofil@volny.cz