quentos

Jak nainstalovat mikrofon?

Pokouším se instalovat mikrofon, nedaří se. Když na dotaz „které zařízení jste nainstalovali?“ klepnu na „mikrofon“, tvrdí mi to „tento typ zařízení není podporován“. Což je nesmysl, protože ještě před rokem tu měla sestra na tomtéž PC nainstalovaný též mikrofon a normálně fachal (než se rozbil). Dále nemohu najít podkartu „nahrávání“ (jejíž součástí by měl mikrofon být), ba ani kartu „zvuk“ v nabídce, o níž píšou v obrázkovém návodu (do toho tady čučím, takže rady typu RTFM nejsou na místě). Jde o systém Windows XP. Prosím poraďte

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Deska má detekci zapojení konektoru a možnost volby funkce na určitých konektorech. Všechny konektory umožňují použití jako VÝSTUP, jen některé ale jako VSTUP.

Primární konektor pro mikrofon je růžový, tuto funkci by mělo jít zvolit i pro konektor modrý.

Další odpovědi
rynek878

Já osobně bych seřval sestru Kupkinu,ať se Vám příště do toho nes..e,když je tak blbá a všechno jí musíte napsat za ní.

quentos

sice nevím, kdo je Kupkina, ale moje sestra to není stoprocentně, jelikož o nějakých Odpovědích nemá ani páru. Věčně sedí akorát na FaceBooku, a navíc právě prochází pubertou, takže že by mi přirozeně revoltující jedinec na zabití dával palce, to asi sotva ;{DD>