Nikča

Jak nainstalovat hru ve formátu Disc image file?

Stáhnula jsem si hru, která je rozdělena do pěti částí a je ve formátu disc image file. Co teď s tím? Děkuji za radu :)

Nejlepší odpověď
Hlada

Jde o obraz disku, přípona bude nejspíš iso, bin, img a pod. Program je možné instalovat dvojím způsobem. Buď vypálit na CD jako obraz disku, takže z toho bude normální instalačka nebo použít nějaký program, který vytvoří virtuaální mechaniku, např. Power ISO, Alkohol 120%, Ultra ISO, Magic ISO a pod. a nainstalovat program z virtuální mechaniky.