iceT

Jak nainstalovat hru pro pc?

Běžně s tím nemám problém,ale nyní mám hru se dvěma disky-vložím jeden disk,začne instalace,ale zhruba v polovině vyskočí okno s požadavkem na vložení disku 2,který má obsahovat jakási data-tedy vložím disk 2,a teď to chce vybrat něco z počítače,je nachystané okno,ale vyskočí upozornění,že instalační program nemohl najít „cestu“,mám tedy buď správně vložit disk nebo najít jinou cestu.
Poradíte mi?
Doplňuji:
Hra je origoš,sice z druhé ruky,ale to by neměl být problém.
Frontlines-fuel of war,tři roky staré asi.Ntb Fujitsu Siemens,WVista.

Nejlepší odpověď
Alesh

Napadá mě:

  1. Blbě vybíráš cestu k tomu CD. Prostě CD-ROM máš třeba E: a ty vybíráš, resp při té instalaci potvrdíš D:.
  2. To druhé CD je poškrábané, vadné. Vytáhnout, prohlédnout, příp. vyleštit. No a nebo se to musí udělat přes speciální nástroj, který mívají v půjčovnách DVD, že to CD jemně zbrousí. Každopádně by to mohlo vysvětlit, proč to někdo (levně) prodával. 😉

Další odpovědi
Zbynas

máš origoš? Co to je za hru, mám zkušenosti s instalací hodně her…

Jestli to není origoš, může být stáhlý špatně druhý CD…