patata

Jak nainstalovat hru?

Dobrý den.Prosím Vás,zakoupila jsem hru v trafice.Ale bohužel mi nejde vůbec nainstalovat.Po druhém zadání kodu se instalace přeruší a vyskočí okýnko kde je psáno že ,,Program Packaged with Paquet Builder-Freeware edition.Personal use only.přestal pracovat,,.Nevím z jakého důvodu to nejde,u jiných her nemám žádné problémy.Kdysi jsem si koupila i jinou hru a tam jsem mohla hrát pouze demo jelikož plná verze nešla nainstalovat stejně jako tato..Můžete mi prosím poradit.Předem děkuji
Doplňuji:
jedná se o hru od Špidly:Můj butik

Nejlepší odpověď
joey

Pokud program pise „Program Packaged with Paquet Builder-Freeware edition.Personal use only“ tak bude instalacni soubor zrejme spatny. Autor instalace zda se pouzil sw pro zabaleni aplikace (hry) Paquet Builder, ktery nebyl urceny k sireni. Mozna dodej nazev hry (a instalacniho souboru) a muzeme zkusit najit, jestli existuje isntalace, ktera slape.

Zdroj: www.gdgsoft.com/pb/re­gister.aspx

Další odpovědi
panenka

taky jsem měla stejný problem a bylo mi řečeno že k té hře musím mít nainstalovaný directx ale to by jsi měl nebo měla mít napsaný úplně naspodu na zadní straně obalu co tá tvoje hra vyžaduje ke spuštění