irij

Jak nainstalovat do počítače s operačním systémem Win.XP další operační systém Win.8?

je potřeba pro volbu práce v těchto programech použít nějakého managera nebo se nabídka zobrazí automaticky?

Odpovědi
Bedy

Jak píše lukas-zmizik, bude dobré si rozdělit disk a Windowsu 8 vytvořit extra oddíl – doporučím minimální velikost 40GB.
pak jen vložíte instalakču WIndows 8 do počítače, restartujete počítač, nabootujete a budete se řídit pokyny instalátoru. Windows 8 samozřejmě nainstalujte do toho připravenýho oddílu. Ne, abyste ho instaloval do systémového oddílu, kde máte Windows XP!

Instalaci operačního systému by měl dělat zkušenější uživatel.

lukas.zmizik

no nejlepší bude rozdělit disk a ten win 8 nainstalovat na volný oddíl. pak spustit „msconfig“ a v kartě „spuštění počítače“ upravit boot sektor

CoreCZ

Hlavně si zjisti jestli ti ten pc rozjede Win 8

David100

V programu virtual box