-Z-D-L-

jak nainstalovat do notebooku win7 drátový mikrofon ?

Koupil sem si mikrofon Genius MIC-01A ale v počítači se nezobrazuje po připojení nevím co mám dělat poradte prosím

Odpovědi
vanad

To, co se připojuje přes jack (né USB), se nikde nezobrazí, tedy ani sluchátka, ani mikrofon. To neznamená, že nefungují. Spusťte program na záznam zvuku (třeba skype) a vyzkoušejte.

Bedy

Máte nainstalované ovladače zvukové karty a správně nastavené zařízení v Start-Ovládací panely-Zvuk a zvuková zařízení.

Pokud to třeba nejde ve Skype, koukněte do nastavení a zkuste tam změnit zařízení, někdy se stane, že to tam je špatně nastavené.

Pokud to není mikrofon do USB, tak ovladače nepotřebuje.

anonym

Je to klasický jack, strčíte do zdířky a funguje. Upřímně co čekáte od mikrofonu za 51 Kč http://mikrofo­ny.heureka.cz/ge­nius-mic-01a/