D4ni692

jak nahrávat přes settopbox?

chci si nahrát něco z tv a nevím jak. nejlíp bych nahrával to co budu sledovat a na flashku, ale nevím jestli je to možný.
Doplňuji:
BTW myslím že mám MASCOM

Odpovědi
IQ tykve

Je to možný, ale nevíme, jaký typ settopbox vlastníš!
Doplňuji:
Macom jsem měl i já, tedy pokud má připojení na USB a vstup na paměťovou kartu.
Měl by mít české menu, kde systémem "pokus – omyl " dojdeš, že budeš moci na flešku nahrávat pořady z TV.

cochee

Pokud to nepůjde přes flešku, i ty levnější STB mají dva SCART konektory, jeden pro spojení s TV a druhý právě na nahrávání. Nevýhodou bývá, že nelze nahrávat pořad, na který se nedívám. A další otázka je, nač nahrávat – staré VHS video je ok, digitální rekordér nahrávající na harddisk nebo vypalující na DVD by šel taky, pokud má SCART, ale tam to ztrácí smysl, protože rekordér mívá tuner (settopbox) v sobě.