novvem

Jak nahrát video (např.200mb) z mobilu na pc?

jak nahrát dlouhé video z mobilu do pc?
Doplňuji:
přes usb kabel to nešlo

Odpovědi
klob1

Buď máš to na paměťové kartě v mobilu, tak kartu dáš do počítače a zkopíruješ. Nebo připojíš přes kabel mobil k PC a opět se to zkopíruje. Nebo pokud máš u obojího Bluetooth, tak spáruješ a z mobilu odešleš do počítače. nebo přes wifi.
Jinak převedeš nějakým programem na jiný formát, který zabírá méně.
Když tak dej vědět a najdeme řešení. Ale chce to více informací, podle toho, co jsi uvedl je na nic a nic to neříká.