Jak nahrát video na celou obrazovku?

Nejlepší odpověď
www

To video musí mít rozlišení alespoň takové, jaké je rozlišení té obrazovky. Video menšího rozlišení se nemusí v celoobrazovkovém zobrazení zobrazovat kvalitně.
A nahrávat to musíš už podle uvedeného, zkrátka vybrat takové video, které je v tom rozlišení.

Další odpovědi
bolak

Myslíš snímání obrazovky do videa nebo to na co ti odpovídají ostatní?

Kdyby přece jen to snímání, tak zkus tenhle prográmek > http://www.slu­necnice.cz/sw/hy­percam/

mosoj

Dotaz je nedostatečný s rozlišením to nemá nic společného. Je to o formátu obrazu. Obrazovka je v poměru 16:9 , video pokud nebude v tomto poměru a bude v poměru 4:3 se bude podle nastavení zobrazování v TV jevit
ve správných rozměrech ale s pruhy po straně, nebo deformovaně ( budou zploštělé hlavy) , nebo TV udělá výřez a části obrazu na výšku budou chybět.
Způsob zobrazení se dá v menu TV volit ale u každé značky se tomu říká jinak.