Kordex

jak nahrat video

Ahoj, udelal jsem si video ve Windovs Movie Marker a nemuzu ho dat na youtube, prosim poradte
Doplňuji:
ten formát MSWMM nejde nahrat, jak ho mam zmenit na neaky jiny, treba na AVI? da se to?

Nejlepší odpověď
anonym

MSWMM je projekt movie mejkru. Klepni na to a uvidíš. Projekty MSWMM se schovávají pro možné další využití. Windows Mpvie Maker plive filmy s příponou WMV. Film0001.wmv.
Pokud máš vše na časové ose, nahoře je tlačítko Publikování filmu. Nebo Ctrl+P. Pamatuj si kam jsi zadal umístění publikovaného filmu, oni zapomněli přidat funkci Otevřít složku.

Zdroj: http://www.jak­septat.cz/