ivata88

jak nahrát pisničku na mobil nokia suite

Nejlepší odpověď
Bedy

Co to je přesně za mobil (model)?
Běžný postup je

  1. vzít USB kabel
  2. připojit ho k mobilu a k počítači
  3. v mobilu vybrta Režim ukládání dat
  4. chvilinku počkat, než ho počítač zaregistruje
  5. otevřít Tento počítač a tam by se měl ukázat buď jako Vyměnitelný disk anebo přímo jako Nokia xxxx
  6. Následně pak tam standardním způspbem překopírovat daný soubor (tedy tu písničku).

Pozn.: Písnička by měla být v kompatibilním formátu – Nokie určitě přehrají .MP3 a .AAC, řada dokáže ale i jiné formáty (například .WAV, .WMA, apod.)

Další odpovědi
Misalusek

A nebo zjednodušeně stáhni program http://www.slu­necnice.cz/sw/no­kia-pc-suite/ nainstaluj napichni usb do pc a muzes pretahovat.