Elk

Jak nahrát jenom zvuk z videa?

Chtěl bych si z YT nahrát z videoklipu jenom zvuk. Na formátu nezáleží.

Nejlepší odpověď
Dochy

online konvertery na které jsem dosud narazil dovolovali zvolit zda chci komplet video nebo jen zvukovou stopu.
Např.
https://www.on­linevideoconver­ter.com/youtu­be-converter

Další odpovědi
Hlada

Zadej do vyhledávače „youtube converter“. Je jich velké množství. Vyber si, který ti bude vyhovovat. Osobně mám vyzkoušený nadruhou.net, ten ale teď nefunguje.

elkon

Jaký zvuk a nahrát kam, je potřeba položit dotaz tak, aby se na něj dalo odpovědět. Jasnovidci zde nejsou.

nyjono

Můžeš zkusit video stáhnout a pak pomocí converter převést na formát MP3. Já mám tak stažený film do MP3.