alexandra

Jak nahrát jenom některé fotky do Picasa?

Vím,že je tady toho hodně o programu Picasa,já osobně ukládám fotky na rajče.Ale teď bych chtěla prohlížet určité fotografie ve Smart televizi a tam je aplikace Picasa.Tak jsem program stáhla a začalo mi to natahovat všechny fotky co mám v počítači.Ale to já nechci.Chci si tam vybrat určité fotky a dát je na web a pak je prohlížet přes internet v televizi.Poradíte mi prosím někdo podrobný postup,jak tam dát jenom určité fotky a pak je nahrát na web.Děkuji
Doplňuji:
Někde jsem četla,že se to dá nějak nastavit,aby to nestahovalo všechno.Já mám v počítači tisíce,nebo spíš 10 000 fotek,a mám v nich chaos a stahovalo to strašně dlouho,tak jsem to přerušila a odinstalovala.A teď bych chtěla dát na web jenom některé a nevím jak.Dík

Nejlepší odpověď
Sůwa

Picasa si automaticky stahuje všechny obrázky, ale to ještě neznamená, že je dá na web. Všechno co potřebuješ, najdeš v příručce, kterou si můžeš stáhnout:
http://jnp.zi­ve.cz/prirucka-do-kapsy-zdarma-picasa-3
Doplňuji:
Je to na straně 2 zmíněné příručky. Při prvním spuštění lze nastavit dvě možnosti: „vyhledat fotografie v celém počítači“, nebo „prohledání jen obvyklých složek Dokumentů, a složky Obrázky“. I tak je toho zřejmě v tvém případě dost, ale nevidím jako ideální, skladovat všechny obrázky v PC. Buď je dát na nějaké úložiště, nebo vypálit na CD-R. Jedna fotka má průměrně cca 2 MB a pak zabírají značnou část paměti. Picasa nabízí i další možnosti, stačí si to přečíst…