Avatar uživatele
Sůwa

Jak nahrát hru z DVD kompletně znovu.

Odinstalovala jsem hru přes REVO Uninstaller, ale při nové instalaci zůstalo vše jak bylo před tím. Hra mi totiž v jednom místě správně nefungovala, takže ji po druhé nebylo možné dohrát. Co mám ještě odstranit? Na jiném PC to bude zas původní?
Doplňuji:
Pokusím se to upřesnit, dost mne tenhle problém trápí. Nemusí jít samozřejmě o hry, ale na nich se to nejlépe pozná. Při odinstalaci pomocí REVO… by snad měly zmizet i všechny zbytky, ale nová instalace stejného programu má v sobě změny, které byly před odinstalací provedeny, tedy na původním DVD nemohly být. Jak tedy začít znovu jako s úplně novým programem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, briketka10 před 4155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Ani Revo Uninstaller nesmaže všechno. Některé lépe chráněné programy dělají v počítači záznamy na neznámé místo, aby nebylo možné znovu nainstalovat časově omezenou verzi. Dohledat takový záznam by asi bylo složitější, než přeinstalovat systém. Odinstalace je možná, musí se ale už při instalaci zapnout program, který zaznamená všechny změny v počítači. Takový program je např. Total Uninstall.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Určitě jí odinstalovat a po hře většinou zůstávají Save složky – uložené pozice her, a registry po hrách taky nejsou nejčistější… Nejlépe uděláte pročistit to ručně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

Jednou jsem si sehnal hru(verzi) farcry2 a ta měla také chyby (místo ve hře ze kterého nešlo pokračovat. Řešil jsem to tak že jsem si sehnal „save“ hned za problémem a načetl save a jel dál
Doplňuji:
já teda odinstalovávám v „přidat nebo odebrat programy“ , nebo příme u dané hry(nebo programu) je unistal když tam zůstanou nějaké „save“ tak to smažu dodatečně za předpokladu že už si to znovu nainstalovat nechci

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Zkusil bych si hru stahnout a tuto stahlou hru nainstavat-mohlo by to vyřešit problém (možná máš jen poškrábané DVD a špatně se nainstalovala hra)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek