boodiste

Jak nahrát fotky z Rajče do Picasa?

Jak můžu nahrát svoje fotky z rajče.net do svého účtu picasa? Je to vůbec možné nebo to budu muset nahrávat všechno znovu? Díky

Odpovědi
Děda Louda

Nejsem si jist, jestli existuje nějaké elegantnější přímé řešení. Postupoval bych stažením obrázků a exportem do Picassa. Bohužel, asi jednotlivě.
Zkus se zeptat na info@rajce.net
Doplňuji:
Něco o stahování alb:
http://blog.raj­ce.idnes.cz/sta­zeni-celeho-alba-z-rajcete-do-pocitace/

mosoj

Ano nemine tě to !

japajaja

Rajce Photo Downloader
Doplňuji:
Rajce Photo Downloader je užitečná pomůcka pro pohodlné stahování kompletních alb z oblíbeného serveru rajče.net. Program má velmi jednoduché ovládání a stačí jen vložit adresu alba a zvolit složku pro uložení fotografií.