Topinkovač

Jak nahrát do zařízení LG L9 II (D605) CWM nebo TWRP?

Potřebuji root zařízení D605, SRSRoot nefunguje a proto mě nenapadá jiná možnost než přes custom recovery. Zařízení běží na androidu 4.4.2 a proto je to tak komplikované, na starších verzích systému šel root provést poměrně lehce. Může mi prosím někdo hodit nějaký odkaz na návod, který nejlépe i on sám úspěšně vyzkoušel? Sám nejsem schopný už delší dobu nic najít (ani na xda). Ideálně bez nutnosti shazovat na nižší verzi androidu…

Odpovědi
HOLAS

tohle by neměl být až takový problém, osobně doporučuji (je fakt, že jsem to testoval na nespočet samsungách) kingo root (na stahuj.cz volně k mání) nastavíš to na USB debug a on (kingo root) natáhne vše potřebné pro root. P.S. proč potřebuješ custom recovery? P.S.S. vím prosč se to dělá, jen mě to z pracovního hlediska zajímá :)

Chose0007

Muj navod zde:
http://m.uloz­.to/xX5Hvd2D/ro­ot-and-cwm-lg-d605-zip