Vlk69

Jak nahrat češtinu do Sony ericssonu T 707 ?

Prosím neví někdo jak bych dostal do sony ericssnu T 707 češtinu aktualizoval jsem to přes SEUS II ale češtinu to neudělalo musí se tam prý nahrát product key pro dannou zemi a pak s aktualizovat ani nevím jak tam ten product key dostat a jaký ? Za radu předem děkuji

Odpovědi
vodra

v Praze Francouzská ulice,těsně nad pizzerií Grosseto,je opravna bazar mob.tel.,tam pracuje pán,který umí všechno,nebo první sjezd z magistrály v centru směr náměstí míru,nevim jak se ta ulice jmenuje,deset metrů vlevo