sdesigner

Jak nahradit vedlejsi ucinek Marihuany?

Zdravim. ponekud zvlastni otazku byvh chctel radne vysvetlit. Zjistil sem pod vlyvem teto omamni rostliny jsem „obdaren“ jakoby vacsi sexualni aktivitou jak je u mne normalni a hlavne nezanedbatelne vacsii „vydrzi“ cos neni zadny mentalni stav jak by nekdo typoval ale pochvaluji si to i partnerky. Libi se mi to no nevyhovuje mi byt zhuleny pri kazdy partnerce a rad bych se zeptal jestli by se ta droga dala nejak obejit a docilit takoveho stavu i bez nej. Tablety nechci protoze to jsou dost kruty zmesi a nechci dokaslat jatra. Neze bych to vyslovene potreboval ale pani jiste tuhle touhy zopakovat si vyjimecny sex scela pochopi. Premyslel jsem nad tim ze to je bud vedlejsi ucinek THC nebo marihuana obsahuje jeste jinou latku nebo je to proste jenom dokonalym uvolnenim tela a mysli. Co myslite..

Nejlepší odpověď
emamamisu

to je teda dobrý. všichni muži, co znám a aktivně marihuanu užívají jsou ospalý, málomluvní a hladový.

Další odpovědi
huxa

neni důvod ji nebrat dál :) možná jen si to chce trošku zvyknout a oťukat dávky tak, aby jste měl akorát a nebyl zhulený, a přitom měl tyto účinky. také se mi pod touto látkou dějí podobné věci. Zkuste před hulením sníst něco tučného či si jen namixovat marihuanu do normální cigarety a vytvořit směsku :) to by měla být akorát dávka…

Wang

Je známo, že THC ovlivňuje mužskou sexuální aktivitu ve dvou fázích: nejdříve prudce zvyšuje hladinu testosteronu v krvi, a zanedlouho tyto hladiny snižuje hluboko pod normál…

Buď THC kombinuješ ještě s něčím jiným nebo nám tu o té své samčí výdrži pěkně kecáš.
Doplňuji:
Sorry, sdesigner, asi ti křivdím… něco na tom může být, takže se omlouvám.
Používají se prý konopné extrakty v olejovým nebo i jiným základě (glycerin) k aplikaci přímo na penis.

venkovan

Ty máš starosti.
Kdybys nehulil, tak se takovými věcmi nezabýváš, protože o nich nevíš.
Dej si celer.
A nauč se být uvolněný bez drog. A potom můžeš sám porovnat co dokáže „zdravá mysl“.

elvan

počti si: http://www.re­flex.cz/clanek/ji­ne-vyhuleno/38751/se­xualni-zivot-uzivatelu-marihuany-je-pestry-potvrzeno.html

Wang

Sorry, sdesigner, asi ti křivdím… něco na tom může být, takže se omlouvám.
Používají se prý konopné extrakty v olejovým nebo i jiným základě (glycerin) k aplikaci přímo na penis.