Tomas006

Jak nahradit tento soubor v CS:GO?

Jednou jsem se hrabal v souborech CS:GO ale omylem jsem tam smazal jeden soubor a hra ted nejde spustit. Jde tento soubor nějak dodatečně přidat nebo budu muset celou hru stáhnout a instalovat? A bude to zadarmo pokud již mám hru zakoupenou?

Odpovědi
Muffz

Jedině říct, o jaký soubor se jedná, a někdo by ti ho poslal. A to platí za předpokladu, že by se jednalo o statický soubor, který není nijak závislý na HW, SW a obecně samotné instalaci.

Ideální je před každými úpravami udělat backup pro tyto případy.

Pokud ti nikdo nepošle ten file hned, tak je rychlejší reinstall a ano, pokud máš hru zakoupenou, tak ji ve Steamu v pohodě stáhneš a nainstaluješ.