Dodopolasek

Jak nahradir bílou barvu na obrázku?

Třeba ve photoshopu? Dělal jsem to na bílé pozadí, je tam spousta textu a mírná grafika, teď bych to rád otestoval s různýma pozadíma a jsem v háji. Nadělalo si to stíny a duchy a tak to nejde nijak označit. Nějak to ale jít musí.
Doplňuji:
Co poslat ICQ, pošlu foto a poprosím o změnu pozadí na světlezelenou. Mám to celé v jedné barvě a to je tmavozelená a tak by to mohla být brnkačka. Akorát nevím jak bych se odvděčil

Nejlepší odpověď
anonym

Já tohle dělám v GIMPu. Nemohu sem dát podrobný návod. Jde ale o výběr podle barev, zvolit si zahrnout i podobné. Ty místa se zaplňují barvou nebo texturami.
Doplňuji:
Dobrá. Jsem na ímejlu AA stream.cz